Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Не створюйте у душі цвинтар убитих надій

  Біблійний курс «Дабар»

  Роздуми до Слова Божого на урочистість святого Йосифа

  Так багато речей у нашому житті ми ховаємо подумки, надаючи їм статус «мертві», у можливість реалізації стількох речей ми не віримо, штампуючи їх: «нездійсненні».

  «Я настановив тебе батьком багатьох народів, – перед тим, в кого він увірував, – перед Богом, що оживляє мертвих і кличе те, чого немає, наче б воно існувало».

  Часом здається, що не вистачить слів для того, аби описати, наскільки унікальною є Біблія, адже там можна знайти пояснення абсолютно на всі наші стани.

  Читаємо у книзі пророка Єзекиїла: «Вони кажуть: Кості наші висхли, надія наша пропала, прийшов кінець нам! Тому пророкуй і скажи їм: Так говорить Господь Бог: Ось я відчиню гроби ваші, і виведу вас, мій народе, з гробів ваших, і приведу вас назад в Ізраїльську землю. І зрозумієте, що я – Господь, як відчиню ваші гроби та й виведу вас, мій народе, з гробів ваших». Часто наша душа є таким цвинтарем вбитих надій, причому ми їх самі повбивали: надії на зміни, надії на оновлення, любов, навернення, здоров’я тощо. «Не вийде, не вдасться, не хочу знову засмучуватись, тому навіть не буду пробувати», — так фраза за фразою, думка за думкою вбиваємо частиночку надії в нашій душі.

  А якщо відірвати погляд від нашої слабкості і спрямувати його не на наші немочі, але на Його силу? Змінюється перспектива погляду, змінюємось ми самі. Наш Бог – Той, який відчиняє гроби і оживляє мертвих. Які сфери мого життя потребують оживлення? Що або кого ми поховали давно в собі? Приділіть сьогодні принаймні 10 хвилин часу, щоби показати Богу те, що потребує Його Духа, аби дати нове життя.

  Подивімося на двох старців, у яких в досить таки похилому віці з’явилося потомство: Авраам, а у новому Завіті маємо Захарію. Обидвоє не мали жодних шансів, що ще матимуть дітей, дружини теж були вже далеко не дівчата, але в чому заключався гріх Захарії, що він онімів? Захарія констатував свою слабкість, стверджуючи, що неможливо, аби в нього з’явився нащадок. Що зробив Авраам? «І вивів він його надвір і мовив: “Глянь же на небо і злічи зорі, коли можеш їх злічити!” І сказав до нього: “Таке буде твоє потомство”. І повірив Аврам Господеві, й він зарахував йому те за праведність». (Буття 15).

  Вірити в речі неможливі для нас, але під силу для Господа. Відривати погляд від наших слабкостей і скеровувати до Його сили – таке завдання на кожен день.

  Інша перспектива бачення – інше сприйняття життя, погодьтеся?

  Тату, в кожному моменті, у кожній моїй навіть найменшій зневірі, відривай мій погляд від пороху і землі та скеровуй до Тебе, в небо!

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,43, Проголосувало: 7
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus