Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • 40 днів пустелі. День 20

  Біблійний курс «Дабар»

  Не всі

  Пс 95,7б – 11

  Якби ж то ви послухали вже голос його сьогодні! «Не будьте тверді серцем, як у Меріві, як у день Масси в пустині, де спокушали мене батьки ваші, випробовували мене, хоча й бачили моє діло. Сорок років осоружний був мені той рід, і я мовив: То народ, що блукає серцем; вони моїх доріг не знають. Тому й поклявсь я в моїм гніві: Вони не ввійдуть у мій спочинок!»

  Важкі слова Бог звертає до свого народу. Ми часто чуємо про Божу любов, а тут відкриваємо ще іншу правду – гнів Бога. Знаємо, що не всі ввійшли до землі обіцяної, багато загинуло. Хтось — від гадюк, хтось — від меча чи інших причин: Гнів Божий.

  То народ, що блукає серцем… Не змогли зірвати з гріхом, так приліпились до нього, що навіть вийшовши на пустиню, не прийняли рішення боротись до крові як каже св. Павло. Спокушали мене батьки ваші, випробовували мене, хоча й бачили моє діло…

  Можна навіть з людської точки зору зрозуміти той гнів Божий, адже вибраний народ, як читаємо, в пустині не був слухняний Богові. Варто нам також пам’ятати про те, що Господь не тільки Люблячий Батько, але й Справедливий Суддя.

  Я можу навіть вийти на пустиню, вийти зі свого Єгипту, але серцем залишитись в ньому, залишатись рабом далі. Раб мусить умерти, щоби народилася вільна людина. Покоління рабів мало загинути, щоби залишились ті, які не пам’ятали вже рабства.

  У мені теж має померти невільник. Має померти моя «мудрість», яка знає як жити, має померти мій егоїзм і шукання вигоди, має померти моє лінивство і захланність, має померти моя стара людина, щоб я міг бути новим створінням у Христі. Звичайно, що це завдання не тільки на час посту, а на все життя.

  1Тим 1, 15: «Вірне це слово, і гідне всякого прийняття, що Христос Ісус прийшов у світ спасти грішних, із яких перший – то я».

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 8
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus