Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • У Києві молилися за мир

  У молитві за мир, яку Спільнота святого Егідія проводить щомісяця, взяв участь єпископ Маркос Оґанесян, голова української єпархії Вірменської Апостольської Церкви.

  Молитва відбулася у соборі св. Олександра.

  Під час молитви були згадані країни, в яких тривають війни та збройні протистояння. Зокрема був згаданий конфлікт у Нагірному Карабаху.

  «На превеликий жаль, відсутність або порушення духовного світу в людини і суспільства призводить не тільки до сумних, але і до фатальних наслідків: гоніння, конфлікти, війни, знекровлені і знедолені люди. Такі молитви і зустрічі дають нам сили і зміцнюють наш внутрішній духовний світ», — сказав єпископ Маркос Оґанесян.

  На молитві були присутні представники посольства Вірменії та вірменської громади.

  Голова Спільноти святого Егідія в Україні Юрій Ліфансе зазначив, що дружба з вірменським народом Спільнота розпочала в 1989-му році, коли ця країна постраждала від руйнівного землетрусу.

  «Сьогодні ми раді розділити цю молитву з представниками народу, який так само, як і українці, довгі роки живе з тягарем війни. Ви розумієте нас так, як ми сьогодні починаємо розуміти вас», — сказав Юрій Ліфансе.

  Спільнота святого Егідія проводить молитву за мир щомісяця. В ній беруть участь представникі різних конфесій. Протягом молитви згадуються країни, які страждають від воєн та насильства, за кожну країну ставіться свічка. Молитва за мир проходить в 70 країнах, в яких присутня Спільнота святого Егідія.

  Фото: Єлизавет Хмілевська  

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 11
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus