Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • 40 днів пустелі. День 17

  Біблійний курс «Дабар»

  «Спокуса довести, що ти чогось вартуєш»… Чи не виникало колись у вас такого бажання: в дитинстві — довести батькам, у підлітковому віці — своїм друзям, потім — колегам на роботі, довести щось самому собі?

  Гонитва за червоними дипломами, золотими медалями, престижними роботами, високими зарплатами, успішністю…. Так, наче весь світ перетворився у нескінчений марафон: «Швидше, вище, сильніше!»

  А якщо усвідомити собі, що ти нікому нічого не повинен доводити? Твоє життя — це ТВОЄ життя, а не перелік твоїх досягнень, аби задовольнити оточуючих.

  Повернемося до спокус Ісуса у пустелі. Мабуть, тільки розбираючи один уривок із Євангелія можна провести цілий піст. Погляньмо на те, як побудовані перші дві спокуси диявола: «Якщо Ти Син Божий…» — Ісус дійсно Ним був, проте, розумів, що Йому не потрібно нічого доводити, тому вдало відповідав Словом. Коли Слово є у твоєму серці, що стає твоїм мисленням, отримуєш свободу.

  Коли нам кидають такі фрази, на зразок: «а якщо дійсно ти…, то…», — то чи не реагуємо ми на ці слова, як на певний виклик? — «Ну так, звичайно, я всім доведу». І тут заганяємо себе у марафон роблення речей, які насправді не мають жодного сенсу або, які нам не потрібні, аби тільки довести комусь щось. З огляду на гостей та обіцянку доньці Іродіяди, Ірод вбив пророка. Можемо вбивати пророків у собі з огляду на те, аби догодити іншим.

  Даю собі час на те, щоби задуматись над своєю вірою: чи не будую стосунків із Богом на тому, щоби підтвердити, що вартую Його Любові, забуваючи, що вона безумовна. Що вкладаю в свої молитви, свої вчинки?

  Тату, Який вчиш нас свободи буття Твоїми дітьми, виривай нас із наших псевдо-здобувань непотрібних підтверджень нашої вартості, нехай у Твоїй любові та Твоєму Слові ми знайдемо нашу свободу.

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 5
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus