Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • 40 днів пустелі. День 16

  Біблійний курс «Дабар»

  Бо Бог наш такий, що несе на руках.

  «…та й у пустині, де ти бачив, як Господь, Бог твій, ніс тебе, як чоловік носить свого сина…»

  Мабуть, якби ми просто виставили цей уривок із книги Второзаконня, було б достатньо. Бо що варто говорити про ті моменти, коли падаєш і не маєш сил іти далі, або просто не знаєш, куди саме йти? Чи можна ніжніше описати Його любов до нас, коли Він говорить, що носить нас на руках?

  «Та він наші недуги взяв на себе, він ніс на собі наші болі. Ми ж, ми гадали, що його покарано, що Бог його побив, принизив.
  Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані.
  Усі, як вівці, ми блукали; кожен ходив своєю дорогою; провини нас усіх Господь поклав на нього» (Ісая 53, 4‑6).

  Ця цитата з книги пророка Ісаї розкриває та доповнює образ того, про що говориться у Второзаконні, й дає чітку вказівку на Того, Хто прийде у Новому Завіті. Біблія пояснює Біблію: Слово відкриває себе. У своїй Любові Бог продовжує нести нас, наші болі і страждання, в яких ми вже ніколи не будемо самотніми.

  І коли ми відчуваємо моменти загубленості й блукання нашими пустелями, де немає вказівних знаків, коли відчуваємо, що збилися з дороги і не знаємо, куди саме потрібно йти, — вдивляймося в Його рани, бо ними ми вилікувані.

  І хоча в наступному рядку цього розділу ми знаходимо, що народ ізраїльський не хотів вірити Богу, все ж таки на сьогоднішній день хочеться залишитися зі Словом про Бога, який несе на руках.

  Тату, який так ніжно пригортаєш, коли не маємо сил, дякую за Твою Любов, бо лиш вона нас тримає.

  P.S…Всі наші роздуми про пустелю будуть і були б даремними, якби кожен із нас не почав особисто відкривати Святе Письмо і шукати себе в ньому, шукати Бога. Скоро наблизиться половина нашої спільної дороги у цьому Великому Пості. Чи я шукаю себе у Слові?

  Фото: Pixabay  

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus