Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • 40 днів пустелі. День 10

  Біблійний курс «Дабар»

  Йн 1, 23: «Я — голос вопіющого в пустині: Вирівняйте путь Господню…»

  Перше, що заявив Йоан Хреститель, коли юдеї та левіти з Єрусалима запитали, хто він: «Я не Христос». За другим разом сказав: «Я — голос вопіющого в пустині: Вирівняйте путь Господню…» Що таке голос? Голос — це звук, який відтворює людина, використовуючи голосові зв'язки. Навіщо голос, якщо він не формує Слово? Іншими словами, Йоан хотів сказати, що марною була б його місія та ввесь його труд, якби ми не почули найголовнішого Слова – Слова, яке стало Тілом.

  А чому ж цей голос звучить у пустелі? Хто там буде слухати? Перекотиполе? Суховій? Шакали? Можливо, ця пустиня не була пустинею в прямому значенні цього слова, а радше станом народу, який забув про Бога (Пс 68, 7). Цей голос звучить і сьогодні. Чи відкриєш своє серце, свою пустелю, щоби там почути Слово Отця, яке здатне оживити не лише суху пустелю (Іс 49, 17-19), але навіть і з висхлих, як пустеля, кісток поставити на ноги цілий народ (Єзк 37)?

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus