Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Нововисвячений священик допоміг своїм рідним віднайти шлях до Церкви

  Отець Ніколас Клемеєр походить із родини з давньою протестантською історією, однак він зламав схему своїм переходом у католицизм та спонукав усю родину йти за своїм прикладом.

  Отець Ніколас Клемеєр, LC: «Я пережив навернення у віці 16 років та приєднався до Легіонерів Христа. Моя мама тоді теж вирішила піти за моїм прикладом. Спочатку навернувся я, щодо інших членів моєї родини — це був, як ефект доміно. Усе сталося не так через моє бажання навернути їх, як завдяки свідченню життя моєї мами та оточенню, у якому ми жили, перебуваючи в тісному контакті з Легіонерами».

  Він виріс у Німеччині і відвідував католицьку школу, але лише підлітком, перебуваючи в таборі відпочинку, організованому Легіонерами Христа, відчув потяг до Католицької Церкви.

  Отець Ніколас Клемеєр, LC: «Найзначущішим моментом та початком мого католицького життя для мене став мій досвід [спілкування] з Легіонерами Христа. Усе це дія Провидіння! Мене запросили до Рима під час перебування в молодіжному таборі. Мені сподобалося. Після цього, як юнак, я почав знаходити ще більше місця для католицької віри в своєму житті».

  Сьогодні шестеро його родичів перейшли у католицизм. Батько о. Ніколаса прийняв католицизм перед смертю: «Бог захотів, аби він завершив своє життя, ставши католиком», — каже священик.

  Отець Ніколас Клемеєр, LC: «Це одна з найбільших радостей в нашому житті, яка триватиме до його кінця. Це справжнє життя, дуже‑дуже радісне, а ще нас єднає сильний родинний дух».

  Він каже, що власний досвід навчив його, що  життя — це коло, яке замикається Богом, і Він ніколи не залишить будь‑що незавершеним. Це досвід назавжди залишиться з отцем і допомагатиме у пастирському служінні в Німеччині, де він зараз мешкає.

  Переклад: Ірина Ролінська, СREDO
  За матеріалами, Rome Reports

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus