Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Помер засновник агіотерапії — «лікування святістю»

  Сьогодні, 17 лютого 2017 р., на 79 році життя і 51 році священства у Загребі (Хорватія) помер засновник аґіотерапії о. д‑р. Томіслав Іванчіч.

  Аґіотерапія — метод психологічно-духовної допомоги, який показав свою ефективність у допомозі жертвам воєнного синдрому (ПТСР) на прикладі ветеранів хорватської Війни за Незалежність.

  В Україні на сьогодні цей метод запроваджується для допомоги ветеранам АТО. У видавництві «Свічадо» вийшли друком декілька книжок о. Томіслава Іванчіча, зокрема «Діягностика душі й агіотерапія». Основа методу аґіотерапії (лікування святістю) — повна євангелізація цілої людської особистості.

  Отець Іванчіч народився 30 листопада 1938 р. в Давору (Хорватія). Священицькі свячення отримав 1966 року, а доктора із фундаментальної теології здобув у Римі у 1971 р.

  2001 року о. Іванчіч був обраний на ректора Загребського університету.

  2004 року папа Йоан Павло ІІ призначив о. Томіслава Іванчіча членом Міжнародної богословської комісії, а Папа Бенедикт ХVІ підтвердив цей мандат 2009 року.

  За матеріалами: Католицький оглядач  

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 13
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus