Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • «Відкриті лікарні» — відповідь на санітарну кризу в Сирії

  На заклик Папи Франциска та Апостольського Нунція в Сирії кардинала Маріо Дзеннарі щодо ситуації в цій країні відповів фонд Avsi.

  Фонд розпочав акцію «Відкриті лікарні». Ця неурядова організація керується у своїй діяльності суспільним ученням Церкви. Нова кампанія полягає в тому, що фонд підтримуватиме два медичні осередки у Дамаску та один в Алеппо, надаючи формацію лікарям, забезпечуючи обладнання, а насамперед ліки, аби вони дісталися до найбідніших.

  У цій близькосхідній країні, охопленій війною, з дня на день поглиблюється санітарна криза. З даних ООН і Avsi випливає, що понад 11 млн місцевих мешканців не мають доступу до медичної опіки. Тільки 45% працівників служби охорони здоров’я, яка існувала до війни, залишились у професії. Більше половини шпиталів зачинені. Середня тривалість життя знизилася на 15 років для чоловіків та на 10 років для жінок. Особливо гострим є брак акушерок, яких потребують 300 тис. вагітних жінок.

  Ситуація ускладнюється через санкції, накладені на Сирію. Хоч офіційно ембарго на медичне обладнання не накладене, однак можливість використання багатьох його частин також у воєнних цілях часто блокує спроби його надати.

  Фонд Avsi сподівається, що три католицькі лікарні у цій державі стануть внаслідок запланованої кампанії оперативнішими на 90%. Через тривалу потребу в медичних послугах цей показник наразі зменшився у цьому регіоні більше ніж наполовину.

  Переклад CREDO за матеріалами: Niedziela  

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus