Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність…

  Кожна з музичних композицій Сари Гарт — більше, ніж просто пісня. Це сповідь виконавиці, послання, адресоване слухачеві, лист від серця до серця.

  Серед тих, хто живе тут, на землі, ми нікого не можемо визнати святим, адже наше щоденне життя складається з сотень викликів, що закінчуються і злетами, й падіннями. Наше життя — це подорож, і ми віримо, що завдяки Божій благодаті завершимо її у Небі. А гарним супроводом у такому щоденному мандруванні для нас можуть стати сповнені тонкої лірики та ритму композиції Сари Гарт.

  «А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність, тихість, здержливість», — читаємо у посланні до Галатів (Гал 5, 22‑23). Саме роздумам над діяннями Святого Духа та його плодами у нашому житті виконавиця присвятила свій новий альбом. Наше знайомство з Сарою розпочнемо піснею із цього альбому.

  1. «Joy In These Bones»

  2. «Praying With A Broken Heart»

  3. «So We Will Worship»

  Переклад CREDO за: Aleteia

  Фото: Рixabay

   

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,50, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus