Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Наслідувати Йосифа Сліпого — найкраще вшанування його пам’яті

  Найкращий спосіб вшанувати пам'ять патріарха Йосифа Сліпого, нашого духовного батька –старатися його наслідувати. Про це заявив Блаженніший Любомир (Гузар), Верховний архиєпископ-емерит, час прес-конференції з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

  «Останнім часом до мене приходило багато людей, які хотіли почути щось більше про патріарха Йосифа Сліпого. Я був радий, що вже стільки знають про нього, але також був здивований і засмучений тим, як вони бачили і розуміли постать Патріарха Йосипа.  Для більшості з них це була постать визначного громадянина, щирого українця, але у них бракувало розуміння, що властиво було рушійною силою, остаточною мотивацією його багатогранної діяльності. А його діяльність має дуже виразний духовний аспект. Він працював дуже віддано, своє життя проводив, маючи глибоку побожність, любов до Бога, любов до ближнього. Одним словом, він мав релігійну і духовну мотивацію. Він був справжнім духовним провідником», — підкреслив Блаженніший Любомир.

  Він висловив сподівання, що численні заходи з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого, допоможуть українцям скорегувати розуміння цієї постаті.  “Якщо не зрозуміємо остаточної основи його діяльності, тієї побожності, то ми не зрозуміємо цієї постаті”, — зауважив Верховний архиєпископ-емерит.

  Блаженніший Любомир також відзначив, що найкращий спосіб вшанувати пам'ять духовного батька українців –  Йосифа Сліпого — старатися його наслідувати.

  «Я впевнений, в нашому народі сьогодні є багато людей, які також хочуть щось позитивного робити і справді роблять, але, мені здається, що для справжнього розвитку нашого народу дуже важливим є наслідувати цю духовну мотивацію Блаженнішого Патріарха Йосифа. Щоби ми не залишалися  тільки добрими громадянами – діяльними, творчими, але щоби ми відчули у собі і свідомо розвинули оту побожність, любов до Бога і ближнього, ту мотивацію, яка зробила, на мою думку, патріарха Йосифа Сліпого такою великою постаттю», — наголосив архиєпископ-емерит.

  За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus