Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Українці взяли участь у Всесвітньому Дні мігранта та біженця у Ватикані

  Українці в Римі

  У неділю, 15 січня 2017 року, Католицька Церква вже 103-ій раз поспіль відзначила Всесвітній День мігранта та біженця. Цього дня численні паломники, а зокрема численні етнічні групи Рима, зібралися опівдні на площі Святого Петра на молитву «Ангел Господній» з Папою Франциском.

  Серед багатотисячної мігрантської спільноти не бракувало і представників української громади. Численні українці з Рима та околиць прибули на площу Святого Петра, щоб разом з Папою і великою мігрантською родиною молитися за всіх тих, які внаслідок різних життєвих обставин змушені лишати свої рідні домівки у пошуках кращої долі та за тих, які втратили життя, емігруючи з власної країни.

  Звертаючись до багатотисячної спільноти мігрантів та біженців, Папа Франциск нагадав, що тема цьогорічного Дня – «Неповнолітні мігранти: беззахисні й позбавлені голосу». Святіший Отець наголосив, що необхідно вжити всіх можливих заходів, щоби забезпечити неповнолітнім мігрантам охорону і захист, а також їх інтеграцію в суспільство. «Цим нашим маленьким братам, особливо якщо вони ніким не супроводжуються, загрожують численні небезпеки», – зауважив Папа Франциск і закликав оточити неповнолітніх мігрантів належною турботою.

  Звертаючись з особливим вітанням до зібраних на площі Святого Петра різних етнічних спільнот Рима, Папа Франциск сказав: «Дорогі друзі, бажаю вам спокійного життя в тих середовищах, які вас приймають; поважайте їхні закони і традиції, і в той же час, зберігайте цінності ваших рідних культур. Зустріч між різними культурами завжди є збагаченням для всіх!».

  Після молитви зі Святішим Отцем українці на площі Святого Петра спільною колядою славили народженого Христа.

  За матеріалами: Українська парафія святих Сергія і Вакха

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 3,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus