Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Фатіма: повний відпуст з нагоди ювілею об’явлень

  Матір Божа Фатімська

  Наприкінці листопада 2016 року розпочався ювілей 100‑річчя марійних об’явлень у Фатімі. Ті, хто відвідає в цьому ювілейному році славнозвісний португальський санктуарій, отримає повний відпуст.

  Як було оголошено в обіжнику дієцезії Леїрія-Фатіма, Папа Франциск уділив відпуст, який можна буде отримати за кількох умов у санктуарії Матері Божої Розарію до 26 листопада 2017 р.

  «Сакраментальна сповідь, Причастя і молитва в намірах Святішого Отця — такі умови, необхідні для отримання повного відпусту для паломників до Фатіми у цей ювілейний рік. Паломники також повинні побожно взяти участь в одній з молитов на честь Пресвятої Діви Марії в санктуарії, помолитися «Отче наш» і Символ віри, та звернутися до Матері Божої Фатімської», — повідомила португальська дієцезія.

  Ті, хто не зможе приїхати в ювілейний рік до португальської святині, також зможуть отримати повний відпуст, відвідуючи образ Матері Божої Фатімської в церкві, каплиці або в іншому місці 13‑го дня кожного місяця в період із травня по жовтень 2017 року.

  Дієцезія Леїрія-Фатіма оголосила про те, що повний відпуст також зможуть отримати літні, хворі або люди, які з «іншої серйозної причини» не зможуть відвідати місця, присвячені Матері Божій Фатімській, і які «шкодуватимуть за всі скоєні гріхи».

  Головною подією ювілейного року в Фатімі буде візит Папи Франциска до цієї португальської місцевості. Він має відбутися 12‑13 травня ц.р.

  За матеріалами: Gość Niedzielny

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,77, Проголосувало: 13
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus