Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • За християнську футболку студента відсторонили від навчання

  Канадський підліток Вільям Свінімер був покараний шкільною адміністрацією за носіння жовтої футболки з написом «Життя марне без Ісуса». Його відсторонили від навчання на 5 днів.

  Фей Соніе, юридичний консультант Центру віри і суспільного життя Євангельського братства в Канаді, сказав Christian Post, що шкільні дисциплінарні заходи були «недоречними».

  «Я думаю, що було недоречно з боку школи відстороняти учня від навчання. Він просто реалізував своє право на свободу слова і релігії, – сказав Соніер. – Насправді, Верховний Суд Канади ясно дав зрозуміти, що школи є місцем, де немає подібних заборон».

  В інтерв’ю канадському виданню завідуюча шкільною радою Ненсі Пінч-Вотілейк пояснила, що Свінімер потрапив в неприємне становище через скарги однокласників з приводу напису на футболці.

  Євангельське братство Канади надіслало Пінч-Вотілейк відкритий лист з викладом звернення Свінімера. У листі сказано: «Якщо людина не може діяти, не представляючи загрози суспільству, за мотивами своєї віри, то у неї немає релігійної свободи, а є тільки свобода вірити».

  «Тому ми закликаємо вас публічно повідомити, що ваша шкільна рада дозволяє законний і обґрунтований прояв релігійних переконань, і що ви утримуєтеся від покарання студентів, які виявляють своє законне право на свободу релігії та її вираження».

  У той час як Євангельське братство Канади чекає відповіді від ради школи, Свінімер має намір продовжувати носити футболку, як він заявив місцевим медіа.

  «Я вважаю, що за це варто постояти – це не просто захист права релігії, це мої права як громадянина Канади, право свободи слова, свободи релігії», – сказав він.

  Школа Forest Heights Community в Честер Бейсін поки що не надіслала офіційної відповіді.

  За матеріалами: Католицький Оглядач


  Нагадаємо, часопис CREDO пропонує креативні футболки з християнськими написами.

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,72, Проголосувало: 25
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus