Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • У Ватикані обговорюють зростання релігійної ворожнечі у світі

  Близько 70% населення у світі живе в країнах, де обмежуються релігійні права людини, і ця цифра постійно зростає. Ця тема стала предметом зустрічі у вівторок у Папському Університеті Antonianum у Римі.

  Дослідження на тему «Вивчення обмежень релігійної свободи у світі» провели напередодні соціологи американського дослідницького центру Pew Forum. До Ватикану для обговорення його результатів прибув автор доповіді, директор програми з вивчення ролі релігії у суспільному житті Pew Forum Браян Грім.

  За його словами, соціологи брали до уваги не лише факти офіційного обмеження віросповідувань та релігійних практик, а й соціальну напруженість у регіонах.

  «Ми бачимо, що більшість людей, що переслідуються з релігійних причин, гинуть від рук своїх співгромадян, аніж внаслідок урядових переслідувань», – зазначив Браян Грім.

  «Соціальна ворожнеча коливається від переслідування віруючих іншими членами суспільства або групами суспільства. – Розповів соціолог. – Це може бути пов’язане зі злочинами на ґрунті ненависті. Ми також вивчали злочини внаслідок соціальної ненависті, що включають в себе фізичне насильство та навіть убивство».

  Браян Грім зазначив, що у цій доповіді центр Pew Forum презентує факти і статистику, яку можна використовувати, незважаючи на теологічні чи політичні аргументи. А саме дослідження він назвав найбільш вичерпним серед тих, що стосуються обмежень релігійної свободи у світі.

  «Ми дивились ширшими категоріями, ніж просто індивідуальне насильство на релігійному ґрунті. Мова йде про масове насильство, про сектантське насильство, коли люди різних релігійних груп зі зброєю виступають один проти одного, про релігійний тероризм і навіть про війну, де також присутній релігійний елемент».

  За матеріалами: Vatican Radio

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 0,00, Проголосувало: 0
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus