Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Християнам у Нігерії: будьте обережні!

  Про надзвичайну обережність і посилення заходів безпеки закликав сповідників Христа у Нігерії митрополит Абуджі.

  Архиєпископ Йоан Олорунфемі Онайєкан відреагував таким чином на повідомлення, розіслані на мобільні телефони. Тексти СМСок загрожували винищенням християн на півночі цієї африканської країни. На думку нігерійського ієрарха, до цих погроз варто поставитися серйозно, оскільки – виходячи з набутого досвіду – йдеться про реальну загрозу для життя.

  Його Преосвященство закликав вірних зміцнити систему безпеки місць культу, праці та районів, де вони живуть. Він також визнав, що обов’язковою є співпраця з державними службами, які відповідають за безпеку. На його переконання, ефективність цих служб у боротьбі з тероризмом таки варто переглянути й покращити. Архиєпископ Йоан певен, що люди, які прагнуть довести справу до мусульмансько-християнського конфлікту, завдають країні серйозної шкоди.

  У листі до вірних своєї місцевої Церкви архиєпископ Абуджі заохочує їх якомога ревніше молитися за батьківщину, яка перебуває в небезпеці. Відповідні тексти мають бути читані по кожній святій Месі.

  Нагадаємо, що кінець грудня минулого року став часом болю, а не святкової радості для християн Нігерії: підірвано шість церков на Різдво, постраждало 40 осіб. Наступного дня запалали 30 магазинів, які належать християнам. Ще тоді архиєпископ Йоан заявив: сталася національна трагедія, оскільки завтра мішенню терористів можуть стати не тільки католики.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 3
  Loading...
  Позначки:, , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus