Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • США: за молитву – під суд

  Днями у США завершився судовий процес над адміністрацією вищої школи, за те, що на стіні однієї з аудиторій знаходилась дошка з молитвою.

  Федеральний суд в Кренстоні (штаті Род Айленд) наказав зняти зі стіни аудиторії однієї з вищих шкіл дошку з молитвою, яка, на думку судді, є «натхненною християнством. Текст, який починається зверненням до «Отця нашого небесного» і закінчується словом «Амінь», знову ж таки на думку судді, не може перебувати в публічному місці, оскільки дискримінує представників інших віровизнань.

  Судовий процес проти школи і міської влади розпочався з ініціативи студентки-атеїстки Джесіки Альккуіст, яка звинуватила освітню установу в порушенні Конституції США, згідно з якою заборонено дискримінацію будь-якої релігії в країні.

  Адвокат, який представляв інтереси школи і муніципалітету, зазначив, що дошка з текстом молитви, подарована колишніми учнями школи, повинна була надихати до моральних цінностей, які не мають певної релігійної приналежності і, отже, є абсолютно «нейтральною». Крім того, дирекція школи пояснила, що дошка з молитвою нагадує про особливі моменти в історії школи і не була розміщена з метою сприяти поширенню будь-якого конкретного віровизнання.

  За матеріалами: Католицький Оглядач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 2,64, Проголосувало: 14
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus