Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Пакистанські християни зазнають утисків у тюрмах

  У Пакистані християни, що перебувають в ув’язненні, піддаються дискримінації, заявив пакистанський адвокат МОАЗ Аслам Вхатті в інтерв’ю міжнародній католицької організації «Kirche in not».

  Християни в тюрмах живуть в особливо важких умовах: їх обмежують у харчуванні, одязі, медикаментах, а також у можливості практикувати свою релігію. Страждають навіть діти, яких відправляють до в’язниці разом з їх матерями.

  Багато християн потрапляють в ув’язнення за незначні злочини, навіть у тому випадку, коли вони можуть заплатити штраф. Найчастіше християни з причини їх бідності і низького соціального статусу не мають адвоката. Їхнє становище значно поліпшилося б, якби їм була надана юридична допомога, вважає МОАЗ Аслам Вхатті.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus