Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • «Заміна терміну «після Христа» на «нашої ери» – велика дурість»

  Не браком віри, але розуму продиктоване рішення ВВС про заміну терміну «до Христа» і «після Христа» формулюванням «наша ера» – таку думку висловила на сторінках видання «L’Osservatore Romano» публіцист Лючетта Скараффіа.

  Пані Скараффіа пригадала, що у минулому вже були спроби революції календаря (Французька Революція), методи датування (жовтнева революція), а також Муссоліні крім традиційного запису додавав аднотацію про «еру фашизму». «Одним словом, задумка усунення християнського календаря має якнайгірші прецеденти, які закінчились фіаско»- зауважила публіцист, додаючи, що ініціатива ВВС є виразом лицемірства: «Лицемірства когось, хто вдає, що не знає, чому саме від того моменту (народження Христа) починається відлік років. Заперечення історично революційної функції приходу на світ Христа, з якою погодились також і ті, хто не визнає його Сином Божим, – це велика дурість».

  «Як можна вдавати, що невідомо, що від цього моменту властиво уґрунтувалась ідея, що всі люди рівні як Божі діти? На цій підставі ґрунтуються права людини, за якими судять народи і уряди. На засаді, якої до того моменту ніхто не дотримувався, але на якій опирається християнська традиція».

  «Немає нічого більш антиісторичного і безсенсовного, аніж заперечення культурного боргу, який має цивілізація щодо християнства. То не питання віри, але розуму. Так і цього разу», – закінчує свою статтю Лючетта Скараффіа.

  За матеріалами: Католицький Оглядач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,82, Проголосувало: 11
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus