Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Кожні 5 хвилин у світі вбивають за віру християнина

  У Римі відбулася конференція фонду «Luci sull’Est», присвячена проблемі дискримінації християн в світі в XXI ст. На зустрічі, під заголовком «Кращі стають мучениками. Переслідування християн в XXI ст.», було відзначено, що кожні 5 хвилин в світі вбивають за віру християнина. Щороку на мученицьку смерть приречені 105 000 християн.

  Конференція пройшла в Папському Латеранському університеті і була присвячена 20 річниці утворення асоціації католицьких добровольців «Luci sull ‘Est».

  Участь у конференції також брав представник ОБСЄ по боротьбі з дискримінацією щодо християн, глава Центру з вивчення нових релігій (CESNUR) Массімо Інтровінье. Він назвав сьогоднішню нетерпимість, дискримінацію і переслідування християн «гуманітарною кризою».

  Експерт згадав також Девіда Барретта, який намагався встановити число християнських мучеників у світі. На думку дослідника, з 70 млн. мучеників за віру 45 млн. постраждали в XX ст. Найбільша небезпека загрожує християнам в країнах з сильними екстремістськими рухами, де відступництво від місцевої релігії карається стратою.

  Фахівці обговорили 34 смертних вироки, подібних тому, що був винесений в Пакистані Асії Бібі. Не менш небезпечними для християн країнами були названі комуністичні Північна Корея і Китай, а також Індія і країни Індокитаю.

  Експерти зазначили, що ще одним поширеним видом переслідувань християн є правова дискримінація, існуюча, наприклад, у Франції. За даними Інтровінье, нині кожні 2 дні в цій європейській країні мають місце подібні епізоди.

  За матеріалами: Седміца.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,42, Проголосувало: 12
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus