Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Лондон: Християн звільняють з роботи за віру


  Фото: ТСН

  Суди в Великій Британії занадто втручаються в права людини, нав’язують громадянам власну волю, а не те, що є насправді необхідне для забезпечення громадського порядку в демократичному суспільстві – застерігають місцеві єпископи. Єпископат Англії та Валії зосередив свою увагу на переслідуваннях християн на робочих місцях. Він проаналізував 4 випадки звільнення віруючих через релігійні переконання. В двох випадках йшлося про носіння маленьких хрестиків на вбранні, а в інших – про не обслуговування гомосексуальних пар у відділі реєстрації цивільних станів громадян і у сексолога. У всіх 4 випадках суд став на бік працедавця.

  Єпископат нагадує, що свобода громадянина є підставою демократії. Можна її обмежувати, але тільки у випадах коли це необхідно для збереження громадського спокою, а не тоді, коли цього хочеться владі.

  У всіх вищезгаданих випадках працедавці та держава застосували законодавство невідповідним чином – стверджують єпископи. Показовим є те, що у випадку християнок звільнених за носіння хрестиків, суд відмовив їм у правах, якими користаються в Великій Британії прихильники інших релігій, які можуть насити навіть релігійний одяг.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 18
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus