Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • ОБСЄ стурбована нетерпимістю щодо християн в різних країнах світу

  У Римі 12 вересня відбудеться конференція ОБСЄ з проблеми зростаючої нетерпимості щодо християн в різних країнах світу.

  У липні Парламентська асамблея ОБСЄ прийняла резолюцію, якою засудила «радикальний секуляризм і перебільшену політкоректність» в деяких європейських країнах. Документ також містив заклик до негайних дій, які могли б комплексно вирішити проблему дискримінації християн.

  Експерти на зустрічі в Римі розглянуть деякі аспекти зростаючої нетерпимості і будуть сприяти тому, щоб злочини на ґрунті ненависті до християн документувалися, оскільки в багатьох країнах наразі цього не відбувається.

  У поле зору експертів потраплять випадки дискримінації християн, представлені в доповідях організацій, що займаються дослідженням подібних проблем: напади на духовенство, арешти місіонерів, протидії проведенню релігійних заходів, руйнування християнських церков і кладовищ, а також спроби усунення релігійних символів з громадських місць, відсутність свободи висловлення думки, дискримінація з боку трудового законодавства.

  Конференція ОБСЄ з питань нетерпимості та дискримінації щодо християн вперше була проведена в 2009 р. Група експертів тоді зазначила, що в країнах з давніми демократичними традиціями, нетерпимість християн зростає і цій проблемі приділяється дуже мало уваги.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,33, Проголосувало: 6
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus