Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Китай: нові арешти католицького духовенства.

  Групу католицьких священиків, а також декількох світських осіб заарештували служби безпеки Китаю за останні кілька днів. До ув’язнення християн дійшло в дієцезії Тяньшуй

  Серед ув’язнених, які належать до катакомбної Церкви, адміністратор дієцезії і біскуп на пенсії Касмір Ванг Мілу. Арешти проводилися в помешканнях, тому неможливо скласти повний список затриманих. На думку місцевих католиків, комуністична влада прагне поставити на чолі дієцезії людину лояльну до партії з числа тих, які були нелегально висвячені без згоди Апостольської Столиці.

  Місцеве управління в справах релігії поінформувало, що затримані знаходяться на навчанні. Однак, установа відмовилася представити їхній список. До нинішнього інциденту стосунки між катакомбною Церквою і спільнотою китайських патріотичних католиків, а такох державною адміністрацією характеризувало мирне співіснування.

  Католики з діє цезії Тяньшуй просять про молитву за переслідувану Церкву в Китаї.

  За матеріалами: Радіо Ватикан

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus