Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Китайських священиків морять голодом

  Китайська влада звільнила католицького священика, який провів 4 місяці у тюрмі Гебея за відмову вступити до проурядової Католицької Патріотичної Організації. Одночасно через цю ж причину заарештовано 4 інших священиків в м. Шандонг.

  Отця Йозефа Шен Хайлонга, священика катакомбної Католицької Церкви, утримували в одиночній камері 2 місяці, де він був позбавлений їжі і сну. Його переконували не опиратися вступу до Патріотичної Організації. Вірні його єпархії не знали про те, де його утримують, і навіть після звільнення сам отець не знав місця знаходження тюрми, в якій перебував.

  У зв’язку з арештом інших чотирьох отців, яким в тюрмі два дні не давали їжі і пиття з метою примусити приєднатися до Патріотичної Організації, китайські католики звертаються із закликом до вірних всіх країн чинити тиск на владу Китаю, для звільнення священиків і припинення переслідувань.

  За матеріалами: Католицький Оглядач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,90, Проголосувало: 10
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus