Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Християни і мусульмани Індії проводять масові акції протесту

  Масові акції протесту проходять в індійській столиці Нью-Делі. Тисячі далітів, членів касти «недоторканних», серед яких багато християн і мусульман, вийшли на вулиці, щоб висловити протест проти обмеження своїх прав.

  В Індії даліти посідають найнижче місце у соціальній ієрархії. Хоча кастова система в країні офіційно ліквідована, на практиці вона продовжує жити. Масові акції протесту, які триватимуть до 28 липня, організовані Національним координаційним комітетом далітів-християн, Національною радою далітів-християн та Конференцією католицьких єпископів Індії.

  У країні з населенням понад 1,250 млрд. даліти становлять близько чверті суспільства. За даними міжнародної правозахисної організації «Dalit Freedom Network», ця група включає в себе велику кількість людей, яких зараховують до т. зв. жертв сучасної работоргівлі.

  Незважаючи на те, що в Індії всі даліти зазнають дискримінації, християни і мусульмани стикаються з додатковими труднощами. Останні акції протестів закликають уряд переглянути чинне законодавство, щоб надати далітам християнам і мусульман можливість користуватися рівними конституційними правами з усіма іншими членами суспільства. Так, наприклад, конституція, або «Кастовий закон», Індії передбачає соціальні пільги тільки для індуїстів, буддистів і для далітів, які сповідують сикхизм, відмовляючи в них далітам християнам і мусульманам.

  Маніфестанти виступають не проти конституції, але проти небажання влади розширити основні права далітів християн і мусульман. Католицькі єпископи Індії висловили сподівання, що акції протесту посилять тиск на владу і сприяютимуть конституційним змінам.

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 7
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus