Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Папа про допомогу християнам на Близькому Сході

  Папа Бенедикт XVI у п’ятницю, 24 червня зустрівся з учасниками щорічної Асамблеї R.O.A.C.O. (установи, яка об’єднує різні організації, що надають допомогу Східним Церквам). Своєю фінансовою підтримкою ці доброчинні організації сприяють розвитку Східних Католицьких Церков. Цьогорічна асамблея, серед іншого, розглядала ситуацію на Близькому Сході після так званої «арабської весни».

  В контексті урочистості Пресвятої Євхаристії, яка напередодні відзначалася у Ватикані, Святіший Отець закликав доброчинців не забувати про євхаристійний вимір харитативного служіння Церкви. Він звернувся до них з проханням робити все можливе для того, «щоб на Сході, де зродилися Христові пастирі та вірні, християни могли жити не як «чужинці», але як «співгромадяни», які свідчать про Ісуса Христа так само, як перед ними свідчили святі з минулого, також діти Східних Церков».

  Бенедикт XVI зазначив, що також місцеві християни мають право вважати Схід своєю земною батьківщиною, а тому також і вони покликані та мають дбати про спільне добро, згідно зі своєю вірою. «Кожній особі, яка сповідує цю віру, – сказав він, – повинно гарантуватися визнання однакової гідності та дійсної свободи, таким чином, відкриваючи шлях до успішнішої екуменічної та міжрелігійної співпраці».

  Повертаючись до теми цьогорічної асамблеї Святіший Отець, висловив вдячність її учасниками за те, що вони замислилися над змінами, які відбуваються у Північній Африці та на Близькому Сході та за старання оцінити ситуацію та наслідки останніх подій для Церкви та населення цього регіону. «Через вас, – сказав Бенедикт XVI, – Папа прагне висловити свою близькість усім, хто страждає, та всім тим, хто від безнадії намагається втікати, спричиняючись до зростання міграційних потоків». Святіший Отець закликав не припиняти жодних старань, які можуть покласти край насильству та відновити суспільну гармонію та мирне співіснування «в пошані прав окремих громадян та спільнот».

  За матеріалами: Радіо Ватикан

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 0,00, Проголосувало: 0
  Loading...
  Позначки:, , , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus