Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • У Китаї тривають арешти християн

  У Китаї продовжується боротьба з християнами в катакомбах. Днями заарештували ще 20 вірних протестантської Церкви Шоуванг. Упродовж чотирьох років Пекін намагається придушити діяльність підземних церковних спільнот. Тепер цей процес відбувається ще активніше, бо існують побоювання, щоб так звана арабська весна не перенеслася у справі християн аж до Китаю.

  На думку агентства AsiaNews, ці побоювання є виправданими, адже багато місцевих активістів у галузі демократії та прав людини, прийняли християнську віру.

  Цими днями увага режиму зосереджена на протестантській Церкві Шоуванг, члени якої з 10 квітня щонеділі збираються на міських площах. Таким чином вони протестують проти заборони зібрань в найнятих приміщеннях чи навіть в тих, які їм належать. Вже ув’язнено кілька сотень людей, серед них є маленькі діти. Іншим членам протестантських громад погрожують звільненням з роботи.

  З протестантами режим чинить так само, як і з католиками. Намагається залучити їх до підпорядкованого державі патріотичного об’єднання. Дотепер до цього об’єднання приєдналося 20 мільйонів протестантів, проте спільноти в катакомбах є більш численні. За деякими оцінками, вони нараховують 80 мільйонів вірних.

  За матеріалами: Католицький Оглядач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus