Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Північна Корея: 40 тис. християн, з них 30 – у тюрмах

  У Північній Кореї, де зберігається комуністична влада, незважаючи на брутальні переслідування, проживає 40 тис. християн, більшість з яких – 30 тис. – ув’язнено є в таборах – стверджує в інтерв’ю для газети «Daily NK» протестантський пастор Лім Чанг Хо.

  Газета, яка також доступна в інтернеті нагадує, що Північна Корея, незважаючи на офіційні заяви про релігійну свободу і утримування в столиці напоказ декількох церков, є країною найбільш брутальних релігійних переслідувань у світі. Культ особи, який є зобов’язуючим в цій країні, спричиняє до того, що людина, яка сповідує віру чи має будь-який релігійний матеріал класифікується як ворог і відсувається з публічного життя. Це особливо стосується християн.

  «Християнство триває завдяки гідній подиву, мужній позиції вірних. Їх свідчення спонукає близьких їм людей наслідувати їх. Я не можу цього підтвердити, але говорять навіть про навернення», – зазначає пастор Лім Чанг Хо.

  Відповідно до поданої інформації, в північнокорейських таборах зараз перебуває близько 30 тис. християн, в той час як близько 10 тис. живе «на волі», визнаючи і практикуючи свою віру в підземеллі.

  Агенція Asianews вважає ці дані перебільшеними. За її інформацією, в Північній Кореї є всього лише близько 200 католиків, це – переважно особи літнього віку, які прожили війну в 1950–1953 роках, а також депортації. Натомість емігрантами з комуністичної півночі дбайливо опікується Південна Корея.

  За матеріалами:Католицький Оглядач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 3,50, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus