Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Репресії проти християн у Китаї тривають

  Влада Китаю знову вводить репресивну політику по відношенню до катакомбної християнської спільноти. У минулу суботу заарештовано принаймні 15 осіб, котрі пробували організувати публічне богослужіння під відкритим небом. Систематичні затримання відбувалися також впродовж попередніх тижнів.

  Йдеться про нелегальну протестантську спільноту Шоуванг, в якої раніше відібрали приміщення, де вона збиралася, під приводом відсутності офіційного дозволу на діяльність. Тим часом члени цієї групи багато років безрезультатно добиваються реєстрації. Служби безпеки вже раніше неодноразово затримували вірних на кілька днів, а також застосували домашній арешт по відношенню до пасторів.

  Китайські протестанти, як і католики, мають власну офіційну організацію, що називається «Рух Трьох Самоврядувань». Більшість з них однак не хоче до неї належати з огляду на необхідне підпорядкування комуністичній партії.

  Репресії по відношенню до християн співпали з серією арештів серед китайських демократичних діячів. Багато з останніх прийняло християнство, тому Пекін побоюється, щоб не дійшло до союзу політичної опозиції з катакомбними Церквами.

  За матеріалами:Католицький Огялдач

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.



  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 6
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus