Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
  • Східні християни – сучасні мученики

    Поки увага світової громадськості сфокусована на розгортанні трагедії в Лівії і так званій «жасминовій революції » в арабських країнах Північної Африки і Близького Сходу, ватиканська Конгрегація Східних Церков закликає католиків не забувати про тяжке становище християн в цих країнах, оскільки насильство щодо них постійно зростає.

    Лист, підписаний префектом кардиналом Леонардо Сандрі, говорить про тяжке становище і насильство проти християн у східних регіонах.

    Він пише, що «християни Сходу досвідчують актуальність мучеництва і страждання через нестабільність або відсутність миру». Найбільш тривожною ознакою цього є їх невблаганний вихід з територій, де існує загроза. Декількох позитивних знаків в певних ситуаціях не достатньо для того, щоб зупинити сумну тенденція християнської еміграції, яка веде до зубожіння всієї округи, витік життєвих сил, якими є молоді покоління.

    Тому кардинал заохочує католиків згадати їх братів і сестер з цих країн у час Великого посту, особливо у Страсну п’ятницю, яка буде присвячена цим християнським громадам.

    Кардинал Сандрі завершив своє звернення словами : «Ми можемо приєднатися до Святішого Отця в підтримці християн Єрусалиму, Ізраїлю і Палестини, Йорданії і навколишніх країн Сходу», щоб ніколи не змиритися з відсутністю миру. Мир можливий. Мир не терпить зволікання. Мир є необхідною умовою для життя, гідного людства і суспільства. Мир також є найкращим засобом, щоб уникнути еміграції з країн Близького Сходу».

    За матеріалами:Католицький Оглядач

    CREDO
    При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.    Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
    Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 5
    Loading...
    Позначки:, , ,

    Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
    Підтримати CREDO
    Виберіть суму
      грн/місяць
    CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

    Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
    Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
    Підпишіться на розсилку
    А тут можна замовити наші футболки

    Читайте також

    Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
    Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

    Система Orphus