Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Єгипетські християни сподіваються на краще після революції

  Після відставки Хосні Мубарака християни в Єгипті мають шанс на більшу участь в громадському житті – вважає кардинал Леонардо Сандрі. Префект конгрегації Східних Церков сподівається, що нова Конституція також запевнить вшанування гідності жінки.

  Достойник нагадав, що в Єгипті проживає близько 10 млн. віруючих Коптської Ортодоксійної Церкви та близько 200-250 тис. вірних Католицької Церкви коптського обряду. На думку кард. Сандрі для обох Церков нинішній перелом має величезне значення, адже дозволяє християнам публічно висловлювати власну думку про справи своєї Батьківщини.

  Вони вірять, що це призведе до миру, гармонійного співіснування, шукання спільного добра для усіх громадян та творення суспільства, яке було б більш достойне людини, справедливе. Суспільства, де кожен має можливість приймати участь у громадському житті – сказав церковний ієрарх в заяві для Ватиканському радіо.

  Пригадуючи про проект нової Конституції, префект конгрегації Східних Церков висловив сподівання, що в ній знайдеться місце для основних принципів поваги жіночої та чоловічої гідності, запевнення свободи усіх громадян та мирного співіснування з повагою до чинного законодавства.

  Кардинал Сандрі сподівається, що в Єгипті не повториться іракська ситуація і не дійде до втечі християн. Він також має надію, що нова влада виконає свій обов’язок охорони всіх мешканців країни, а особливо християн, які ще недавно були предметом нападів – так як новорічний напад на коптську церкву в Александрії.

  Ієрарх підкреслив, що не йдеться про привілеї, а про права, які належать християнам як громадянам Єгипту, котрі прагнуть внести свій вклад в життя цілого народу.

  Проте наразі християнам у країні не стало краще жити. Як ми уже повідомляли, нова влада Єгипту почала своє правління з дискримінації християн.

  За матеріалами: КАІ

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus