Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Архиєпископ Кіркука: Сучасні екстремізми – це ісламізація та секуляризація

  Захід не розуміє, яку велику загрозу могла б принести ісламізація країн Північної Африки та наскільки негативні наслідки це могло б мати хоча б для Близького Сходу, вважає архиєпископ Луіс Сако.

  Коментуючи зміни, які відбулися в Тунісі, Єгипті та інших країнах Африки, халдейський архиєпископ Кіркука зазначає, що зріст ісламського впливу може означати серйозні проблеми для всіх релігійних меншин регіону. Доказом цього може бути ситуація в Іраку, яка виникла після скинення режиму Саддама Хусейна.

  Ієрарх нагадує, через зміни, які зараз відбуваються в Африці, багато говориться про «пробудження ісламу». Він додає, що Заходові складно зрозуміти цю загрозу, оскільки йому чужа концепція релігії, яка проникає у всі сфери людського життя з політикою включно. «Ми стоїмо перед обличчям двох екстремізмів – мусульманського, який панує на Близькому Сході та намагається поширитися далі, та іншого, яким є секуляризація, яка не хоче визнати навіть того, що історія Заходу була християнською», – говорить арх. Сако. Достойник вказує на те, що майбутнє країн, де стався переворот, як і тих, де все тільки починається, стоїть під великим знаком запитання, а релігія стане тим елементом, який відіграватиме величезну роль у творенні їхньої нової державності.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:, , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus