Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Індійські волонтери робитимуть «зачистку» території від християн

  Два мільйони індуїстських екстремістів візьмуть участь в акції Мадхья-Прадеш з очищення цього індуїстського регіону від християнських місіонерів.

  Саме так звучить гасло цьогорічної зустрічі релігійних фундаменталістів в цьому регіоні. Зустріч триватиме три дні (10-12 лютого). На її підготовку місцева влада виділила 16 млн. євро. Однак, ніхто нічого не зробив для охорони християн, які цього разу опинилися в центрі уваги індуїстів.

  Релігійне святкування попередить велика медіа-акція, яка звинувачує християн у прозелітизмі. Лунають обіцянки масового повернення у лоно індуїзму тамтешніх віруючих у Христа. Християни побоюються за своє життя. Тим паче, що в зустрічі візьмуть участь індуїстські бойовики. Католицькі єпископи та голови інших Церков видали спеціальний меморандум для уряду, в якому домагаються охорони релігійних меншин та їхніх святинь. Натомість, голова регіональної конференції єпископату арх. Лео Корнеліус написав заяву, в якій рішуче заперечує використовування будь-якого примусу у місіонерській діяльності Церкви.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,64, Проголосувало: 14
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus