Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Євросоюз сприяє переслідуванню християн?

  Це чорний день в історії Євросоюзу – саме так італійський міністр закордонних справ Франко Фраттіні прокоментував поведінку голів дипломатії інших країн Євросоюзу, котрі не погодилися стати на захист переслідуваних християн.

  Це саме з ініціативи Італії вони мали прийняти на одній зі своїх зустрічей декларацію у справі релігійних переслідувань, де особливу увагу мало бути присвячено християнам. Однак текст, який підготувала голова дипломатичного корпусу Євросоюзу Кетрін Ештон, обмежився лише загальними фразами, а слово «християни» не з’явилося в ньому жодного разу.

  Такому вирішенню справи спротивилися кілька союзних країн, в тому числі Польща. «Якщо ми маємо висловити свою думку як Євросоюз, то нічого лити воду і говорити про всі релігії, – сказав Владислав Сікорський. – Щоб бути ефективними, ми повинні назвати проблему по імені і послати чіткий сигнал тим радикалам і урядам країн, де кояться подібні речі, що ми слідкуємо за цією справою і не забудемо про неї», – зазначив голова польської дипломатії. Крім цього він запропонував, щоб у союзній дипломатії було створено спеціальний департамент для моніторингу релігійної свободи.

  Як у свою чергу розповів голова італійського дипломатичного корпусу, за виразною обороною християн висловилися 15 країн. Проти були між іншим Люксембург, Португалія, Іспанія та Ірландія. В такій ситуації було вирішено відкласти обговорення даного документу на пізніший термін. «Декларація без жодної згадки про християн була б мало ймовірною» – зазначив міністр Фаттіні. Він переконаний, що поразка проекту – це заслуга екстремального секуляризму, який псує репутацію Європи.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,94, Проголосувало: 18
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus