Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Двом афганцям за прийняття християнства загрожує смертна кара

  Прийняття християнства може коштувати життя двом колишнім мусульманам Афганістану. Незважаючи на загрозу смертної кари, вони відмовляються відректися від Христа і повернутися в іслам. Уряди низки європейських країн, правозахисники і міжнародні організації продовжують боротися за зміну вироку.

  Район Гіндукушу в Афганістані вважається одним з найбільш ісламізованих. Законодавство країни допускає сповідання інших релігій, але забороняє мусульманам залишати іслам. Згідно з нормами шаріату, зречення від ісламу карається смертною карою.

  25-річного Шоаіба Ассадулла з міста Мазарі-Шаріф було заарештовано 21 жовтня минулого року за те, що він передав Біблію одному зі своїх знайомих, який і видав його владі. Місцева влада засудили Ассадуллу до страти 4 січня. Виконання вироку відкладається через зростаючу міжнародну увагу.

  46-річний інвалід Саїд Муса вже 8 місяців перебуває в Кабульській в’язниці за зречення від ісламу та прийняття християнства. Він став християнином ще 9 років тому. Більше 15 років Саїд був співробітником Міжнародного комітету Червоного Хреста. Його сім’я – дружина і шестеро дітей – були змушені залишити країну, побоюючись переслідувань.

  У червні минулого року влада закликала Саїда Мусу публічно зректися християнства, і Саїд це зробив. Сцена зречення транслювалася по телебаченню. Але, повернувшись до в’язниці, він продовжив молитися як християнин, а потім відкрито заявив про те, що як і раніше дотримується християнської віри.

  Обидва ув’язнених заявляли про знущання, які вони терплять з боку співкамерників, побиття і сексуальне насильство.

  Представники урядів Великобританії, США, Італії, Франції, Нідерландів зверталися до уряду Афганістану з проханням про звільнення цих ув’язнених. Міжнародні правозахисні та християнські організації продовжують боротися за помилування афганців.

  За даними організації допомоги переслідуваним християнам «Open Doors», з 28,4 мільйонів жителів Афганістану приблизно 10 000 сповідують християнство. Частина з них перейшла в християнство з ісламу.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 11
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus