Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Щороку 200 мільйонів християн зазнають переслідувань

  А 170 тисяч послідовників Христа за рік помирають за свою віру.

  Організація «Допомога Церкві у потребі» (Kirche in Not) опублікувала черговий звіт, присвячений переслідуванню християн у світі у 2009-2010 роках. За даними звіту, щороку 200 мільйонів християн брутально переслідуються за віру, а в кожній третій країні відсутня повна релігійна свобода.

  Під час презентації звіту у Польському відділі товариства «Допомога Церкві у потребі» директор тамтешнього відділу зазначив, що кожного року 170 тисяч християн гинуть за свою віру. «Цей рапорт складається між іншим для того, щоб показати масштаби того, що діється і сказати про це. Перед тим, як будемо проводити будь-яку діяльність, ми повинні знати, що така ситуація взагалі існує. Другий крок, який ми пропонуємо – це молитва, а третій – матеріальна допомога. В цю концепцію вписується допомога 140 країнам, в який Церква з різноманітних причин не може в повноті реалізовувати свою місію», – сказав о. Вальдемар Цісло.

  Серед основних переслідувачів у рапорті названий радикальний іслам, індуїзм, буддизм та комуністичні тоталітарні та авторитарні устрої.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 3
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus