Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • В ЄС заявили, що «більше не закриватимуть очі» на переслідування християн

  Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій засудив випадки переслідування християн. «Євросоюз не буде більше закривати очі на переслідування християн у всьому світі», — заявила у своєму виступі перед європарламентарями у Страсбурзі верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

  Документ став реакцією на акти насильства щодо християн у Єгипті, Нігерії, Пакистані, Філіппінах, Кіпрі, Ірані та Іраку. У резолюції підкреслюється, що й у Європі є приклади порушення релігійної свободи і дискримінації за ознакою релігійної приналежності.

  У прийнятій резолюції Європарламент закликав розслідувати акти насильства проти християн і покарати винних, відкинув спроби експлуатації релігійних почуттів з метою ескалації політичних конфліктів, а також звернувся до лідерів європейських релігійних громад з проханням засудити напади на християнські громади.

  Текст документа також містить рекомендацію представнику Європейського Союзу із зовнішньої політики розробити стратегію захисту релігійної свободи, яка передбачає санкції проти держав, що порушують права релігійних громад.

  У своїй резолюції Європарламент наголосив на важливості розвитку відкритого та регулярного діалогу з релігійними громадами, обов’язок підтримувати який відповідно до статті 17 Договору про функціонування Європейського Союзу лежить на всіх інститутах ЄС. У резолюції також йдеться про підтримку всіх ініціатив, спрямованих на просування діалогу і взаємної поваги між релігійними громадами.

  За матеріалами: РІСУ

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 7
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus