Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Європейські християни вимирають

  Представник Московського Патріархату при Раді Європи у Страсбурзі висловив занепокоєння з приводу «вимирання християнських народів Європи». Ігумен Філарет Булєков скептично поставився і до справи християнсько-мусульманського діалогу.

  Священнослужитель вважає, що тільки повернення до християнських коренів вбереже європейців від біологічного небуття. Він закликає приймати кожне нове життя, яке збагачує усіх, як Дар, що стримує вимирання християнських народів Європи. На думку представника Московського Патріархату «егоїсти, консупмціоністи, які всю чорну роботу довірили іноземцям-іммігрантам, призначені на духовне та фізичне зникнення».

  Ігумен Філарет вважає, що мусульмани в Європі не лише становлять виклик для «спадкоємців великої християнської традиції», вони є закликом до навернення на віру батьків, а особливо до суті цієї віри перед лицем «нового переселення народів». Всі повинні усвідомити собі шкідливість життя, яке опирається виключно на споживацтві товарів та послуг, повинні відкрити забуті істини духовного життя та вартість людської спільноти, яка можлива тільки перед лицем Живого Бога.

  Представник Московського Патріархату скептично поставився до проведення у Європі християнсько-мусульманського діалогу, адже, на його думку, християни в ньому виглядають набагато гірше з точки зору релігійної ревності.

  «Від повернення до християнських коренів до віри батьків, до відходу від моделі секуляризованого світу залежить доля самої Європи та мільйонів її мешканців», – вважає о. Філарет Булієков.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 11
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus