Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Європарламент нарешті зверне увагу на переслідування християн

  Сьогодні у Європейському Парламенті дискутуватимуть на тему релігійної свободи з представником у справах Закордонної Політики, Катерін Аштон, а завтра ЄП має намір оголосити спеціальну заяву.

  Італійський євродепутат Маріо Мауро, назвав переслідування християн і обмежування релігійної свободи «найбільш драматичним явищем сучасності». Найбільш переслідуваною релігійною спільнотою є християни, ствердив вчора в Страсбурзі християнський демократ.

  Маріо Мауро сказав, що внаслідок переслідувань, втратило життя тисячі єпископів, священиків і ченців в Іраці, Єгипті, Пакистані і багатьох інших країнах. «Терор по відношенню до християн, становить елемент стратегії боротьби зі свободою», – додав європарламентарій. Він звернув увагу, що в багатьох країнах християни асоціюються з представниками Заходу, а це є історичний обман, тому що християни на Близькому Сході мають понад тисячолітню історію.

  Донедавна Маріо Мауро був делегатом Організації Безпеки і Співпраці в Європі (ОБСЄ) у справах боротьби з расизмом, ксенофобією і дискримінацією, з особливим врахуванням проблеми дискримінації християн. Його наступником 10 січня був призначений соціолог релігії, що походить з Турину, професор Массімо Інтровінь.

  – Це добре, що Європейський Парламент займеться нарешті такою важливою темою, яка багато років була замовчаною через цю установу. Прикладів переслідувань християн на цілому світі є дуже багато. Надійшов час, щоб ЄП не тільки засудив ці акти, але також, щоб прийняв стратегію, яка має на меті запобігти цього типу ситуаціям в майбутньому, – говорить Томаш Поремба.

  За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,75, Проголосувало: 8
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus