Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Війна в ім’я диявола

  Це війна в ім’я диявола – сказав шейх Салех аль-Фавзан, відома постать мусульманського світу, висловлюючись про напади ісламських терористів-смертників, скеровані проти християн.

  Християнам у країнах, де мусульмани становлять більшість, ніколи не буває легко. В найкращому випадку вони – громадяни другої категорії. Останнім часом, однак, про їхні переслідування заговорилося дуже голосно. Причиною стали замахи в Іраку та Єгипті. Хоча предки переслідуваних нині християн мешкали на тих землях ще до того, як зародився іслам, а з європейською культурою вони мають небагато спільного – через їхню віру сьогодні їх часто трактують як представників західного світу. І, напевно, саме в цьому лежить причина скерованого проти них вибуху нелюбові. Нелюбові, яка навіть перероджується в криваві переслідування.

  Якщо вірити думці кардинала Леонардо Сандрі, більшість мусульман не підтримують вбивств християн. Але це марна потіха. Тих, хто все ж погоджується на такі вбивства і надалі залишається багато. Настільки багато, що християни не можуть почуватися у безпеці. Не так давно влада Багдаду обіцяла фінансову допомогу всім християнам, які захочуть переїхати до Курдистану. Можливо, це результат безпорадності перед вчинками терористів, але, на жаль, вони вписуються в логіку їхніх дій: мусите звідси поїхати, бо інакше втратите життя.

  Слова ісламського авторитета дійсно сильно сказані. Називаючи замахи терористів-смертників на християн диявольськими атаками та злочинами, Салех аль-Фавзан підкреслив, що подібних вчинків не можна виправдати релігією. Таких голосів повинно з’явитися більше. Інакше ватажки, в тому числі й ті з коранічних шкіл, робитимуть своє й далі …

  Анджей Мацура, wiara.pl

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,94, Проголосувало: 31
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus