Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Патріарх Кирило про переслідування християн у Європі

  Російський Патріарх Кирило висловив своє занепокоєння переслідуваннями християн у Європі. Про це він говорив з президентом Латвії під час його візиту в столицю Росії.

  «Говорячи про Європу та Євросоюз я б хотів висловити своє занепокоєння ставленням до проявів християнської віри у публічній сфері. Є країни в Євросоюзі, де в людей існують труднощі з явним посиланням на особисті релігійні переконання в суспільній та професійній діяльності», – сказав очільник російського православ’я. Він підкреслив, що це породжує напругу, так само як спроби усунення хрестів зі шкіл і виразно вказує на тенденцію до усунення релігійної символіки з публічного простору».

  «В СРСР усувалися хрести з церков і ми добре знаємо, до чого призвела боротьба з релігійними символами. Дуже важливо, щоб під прикриттям охорони прав людини, релігійної свободи, існування мультикультурного суспільства не робилися спроби усунення з публічної сфери проявів присутності релігії», – продовжив Патріарх Кирило. На його думку «релігійні спільноти повинні мати право активно включатися в суспільне життя, щоб жодна людина, також християнин, не відчувала, що її переконання не одобрюються суспільством і державою».

  За матеріалами: Watykańskie Radio

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,71, Проголосувало: 7
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus