Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Лаоські язичники виганяють християн з сіл у джунглі

  Влада одного з сіл в південно-східному Лаосі вимагає ще від 6 християнських сімей залишити будинки, якщо вони не зречуться своєї віри і не почнуть поклонятися «місцевим духам».

  Кілька місяців тому 11 християнських родин змушені були піти з села й оселитися на краю джунглів, оскільки вони відмовилися відректися від Христа.

  Після вигнання почалися погрози і насильство по відношенню до християн, які ще залишилися в селі: у них відібрали майно, худобу, незаконно утримували під вартою 80 осіб. Один християнин був убитий.

  Старійшини загрожують смертю кожному з вигнанців, якщо вони вирішить повернутися в село.

  Лаоські християни намагалися вести переговори з районними чиновниками, вимагаючи виділення їм для життя «християнської зони». Крім того, вони хочуть, щоб їхні діти могли відвідувати школу. Однак переговори не мали успіху.

  Християни продовжують відчувати нестачу в даху, харчуванні і воді. А це значить – поширюються шкірні, очні та інші інфекції, що вже призвело до смерті одного з вигнанців.

  Близько 70% жителів Лаосу сповідують буддизм, трохи менше 30% – вірять у «духів», тобто є язичниками, 1,5% – християни. Державна конституція гарантує християнам та іншим релігійним меншинам свободу сповідувати свої переконання без страху переслідувань і покарання за релігійні погляди.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 11
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus