Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Німецький Парламент заохочує уряд стати на захист християн

  «Німецький уряд повинен рішуче і послідовно зайнятися захистом свободи совісті та релігійної свободи в цілому світі. Особливу увагу слід звернути на ситуацію християнських меншин». Таку постанову прийняв німецький Парламент 17 грудня. Посли Бундестагу зазначили, що релігійна свобода – це універсальне право людини.

  Ця постанова, котра закликає німецький уряд до рішучих дій в справі релігійної свободи, а особливо в справі переслідуваних християн стала результатом дводенних дебатів у Бундестагу, яку було розпочато з ініціативи фракції християнських демократів та ліберальної FDP. Проти проголосувала посткомуністична партія лівих. Більшість послів партії зелених утрималася від голосування, виступаючи за змінами в тексті постанови. Вони зазначили, що не можна детально перераховувати переслідуваних лише однієї релігії, бо таким чином дискримінуються інші. На думку зелених християни належать не лише до групи жертв, а й до групи катів. Однак, цей висновок зелених було відкинуто.

  За дебатами в Бундестагу спостерігали численні представники релігійних спільнот. Головуючий комісії «Iustitia et Pax» в німецькому єпископаті єп. Стефан Акерман позитивно оцінив результати цих розмов. На його думку, німці несуть особливу відповідальність за долю релігійних спільнот: «Варто лише подумати про Третій Рейх або про НДР – з огляду на нашу історію, але також зважаючи на сучасну роль Німеччини в Європі ми повинні частіше обороняти переслідуваних».

  Єп. Акерман закликав німецький уряд приймати більшу кількість біженців з Іраку. Минулого року Німеччина прийняла 2,5 тисячі іракців.

  За матеріалами: Radio Watykańskie

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 3,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus