Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • У Ватикані занепокоєні дискримінацією християн

  Апостольська Столиця стурбована явищем нетолерантності та дискримінації проти християн у Європі. Про це заявив о. Федеріко Ломбарді, ТІ, речник Ватикану, коментуючи Рапорт «Комітету спостереження за нетолерантністю та дискримінацією християн в Європі», оприлюднений 10 грудня 2010 р. у Відні, який аналізує ситуацію останніх п’яти років. Документ розповідає про факти насильства, обмеження свободи віросповідання, висміювання у засобах комунікації та акти вандалізму проти християнських святинь.

  Важливість цього рапорту, на думку о. Ломбарді, полягає в тому, що він дає підстави для оцінки розмірів та природи цього явища. «Це важливі дані для роздумів та праці, і не лише для тих, хто змагається на захист християнства та його цінностей, але й для всіх насправді чесних людей, які дійсно прагнуть захищати цінності толерантності, свободи висловлювання та віросповідання», – додав він.

  У цьому контексті о. Ломбарді пригадав нещодавній виступ кардинала Тарчізіо Бертоне, Державного Секретаря Апостольської Столиці, під час саміту Організації Безпеки та Співробітництва в Європі, у якому він наголошував на тому, що «міжнародна спільнота повинна поборювати нетолерантність та дискримінацію проти християн з такою ж рішучістю, з якою бореться проти ненависті стосовно інших релігійних спільнот».

  За матеріалами: Радіо Ватикан

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,56, Проголосувало: 9
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus