Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Оприлюднено документ про дискримінацію християн в Європі

  У Відні підготували 40-сторінковий документ, який містить докладний опис подій і ситуацій, в результаті яких за останні 5 років християни ставали жертвами дискримінації та нетерпимості у різних європейських країнах: Франції, Італії, Великобританії, Швеції, а також у Туреччині, Греції та Албанії.

  Звіт був підготовлений спеціально до форуму «Зустріч зі свободи віросповідання», який днями відбувся у Відні з ініціативи Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

  Документ, підготовлений співробітниками «Комітету зі спостереження за нетерпимістю та дискримінацією проти християн в Європі», розповідає про факти насильства проти віруючих, обмеження свободи совісті та віросповідання, розповсюдження наклепів та образ у ЗМІ, акти вандалізму щодо релігійних символів і християнських об’єктів.

  У документі детально розкриваються всі факти і називаються конкретні особи, що проявляють нетерпимість та дискримінацію проти християн у країнах Європи.

  Документ наводить ряд рекомендацій урядам європейських країн, Євросоюзу і міжнародним організаціям з захисту прав людини і, зокрема, християн.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 8
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus