Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Родичі-мусульмани закатували дівчину за перехід у християнство

  На півдні Сомалі 25 листопада родичі вбили 17-річну дівчину за перехід з ісламу у християнство. Перед цим її катували рідні батьки.

  Нута Мухаммад Фара втекла зі свого села Бардер (регіон Гедо) до родичів в регіон Галгадуд, після того як власні батьки-мусульмани піддали її звірячим тортурам за перехід до християнства.

  Починаючи з травня 2010р., коли батьки дізналися, що їх дочка прийняла християнство, дівчину регулярно били і прив’язували до дерева у дворі, розповідає лідер місцевої християнської громади. Також батьки водили регулярно дівчину до психіатра, щоб він виписував їй ліки від «психічного захворювання», яким на їхню думку, страждала дівчина.

  Не розуміючи рішучості Нути Фара, яка відмовлялася відректися від Христа незважаючи на регулярні катування та вмовляння, батьки сомалійської мучениці, Хассан Кафи Ллмі і Хава Годан Хаф вирішили, що вона просто з’їхала з глузду і її треба лікувати. Дочку-християнку примушували приймати препарати від шизофренії, однак і це не змогло похитнути віру дівчини.

  Сомалійці також вірять, що хвороби можна вилікувати за допомогою читання Корану, в тому числі і психічні, тому ісламське писання читали прив’язаній дівчині двічі на тиждень, проте «хвороба» не проходила.

  Після того як Фара, після чергових погроз і обіцянок, відмовилася повернутися в іслам, батьки замкнули її в маленькій темній кімнаті.

  Коли християнці вдалося все ж таки втекти, вона сподівалася сховатися у своїх родичів. Однак через деякий час звістка про те, що Нута Фара прийняла християнство дійшла і до них. І незабаром після цього, як розповідають очевидці, в районі Абудвак двоє чоловіків застрелили дівчину. Постріли потрапили в груди і голову. Потім родичі поховали Фару, змивши «ганьбу» з сім’ї кров’ю.

  За матеріалами: Седмица.ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,82, Проголосувало: 34
  Loading...
  Позначки:, , , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus