Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • 75% випадків переслідування за віру випадає на долю християн

  На сьогодні 350 мільйонів людей зазнають переслідування за релігійними мотивами. Такі дані оприлюднила Міжнародна асоціація допомоги віруючим (AIN). Під час круглого столу на тему «Релігійна свобода у світі», організованого в Севільї активістами AIN, було відзначено, що 75% випадків переслідування за віру в світі випадає на долю християн.

  Найбільш часто нетерпимість по відношенню до релігійної свободи людини проявляється в Бангладеші, Китаї, Єгипті, Індії, Індонезії, Пакистані, Судані, Узбекистані, Еритреї та Іраку.

  Під час круглого столу було зачитано доповідь католицького місіонера з Пакистану монаха-салезіанця Мігеля Анхеля Руїса Спіноли, який вже 9 років живе в Лахорі і вчить мусульманських і християнських дітей. У доповіді розповідалося про різке збільшення в країні числа радикально налаштованих мусульман, від яких часто страждає християнське населення. І якщо на Заході можна захистити своє право на свободу віросповідання, то в мусульманських країнах часто навіть про розп’яття в будинку не може бути й мови.

  AIN – міжнародна католицька асоціація. Кожні два роки вона збирає круглі столи, присвячені темі релігійної свободи. Доповіді, що читаються під час цих зустрічей, перекладаються шістьма мовами. Мета асоціації – підвищити свідомість людей по відношенню до захисту своїх прав, зокрема права на свободу віросповідання. AIN також організовує економічну підтримку католицьким місіям в нехристиянських країнах, допомагаючи будувати храми, проводити катехізацію.

  За матеріалами: Седмица.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus