Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • До християн у Єгипті ставляться все гірше

  Хоча християни в Єгипті поки ще не щодня стикаються з загрозою смерті, проте, вони постійно зазнають утисків з боку мусульман.

  «Якщо на єгипетській вулиці повз мусульманина проходить християнин, то зазвичай можна почути репліку на кшталт: «Борони мене Боже від такого гріха» – мається на увазі Християнська віра», – розповідає дівчина-християнка.

  «Ще років 15-20 років тому таких ярликів по відношенню до християн не було, але пізніше з політичних мотивів стала виникати ненависть мусульман до єгипетських християн», – додає батько дівчини. «До недавніх пір мусульмани-модерністи становили більшість у Єгипті, але хай помилує нас Бог і врятує, зараз у суспільстві гору беруть фундаменталісти, і вони відкрито пропонують людям гроші за сповідання їх принципів», – зазначає літній єгипетський християнин.

  За останніми даними, близько 10% населення Єгипту, незважаючи на значні переслідування, сповідують Християнство. Здебільшого вони належать до Коптської (монофізітської) Церкви.

  Слід також відзначити, що основу економіки цієї мусульманської країни складають туристичні потоки з Росії, Україні, Німеччині та інших християнських країн.

  За матеріалами: Седмица.ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus