Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Саудівська Аравія: за християнську молитву – тюрма

  Релігійна поліція Саудівської Аравії заарештувала десятки емігрантів за участь у Месі і молитві.

  Як повідомили у філіппінському посольстві Саудівської Аравії, серед заарештованих були 12 робітників-філіппінців, які молилися на Месі разом з французьким священиком. Наступного дня після їх арешту представникам посольства вдалося умовити поліцію відпустити 11 затриманих філіппінців.

  Зараз посольство веде переговори з роботодавцем філіппінця, який досі залишається під арештом, щоб той зміг клопотати про його звільнення з під варти. Як сказали в посольстві, воно пильно стежить за розвитком подій.

  Загалом, за участь у молитві було арештовано, щонайменше, 90 осіб. Хоча досі не вдалося встановити їх національну приналежність, проте, за деякими джерелами, всі або майже всі вони теж іноземці. Доля їх поки не відома.

  У Саудівській Аравії, Конституція якої заснована на Корані і Сунні (перекази і слова, приписувані пророку Мухаммеду), заборонені будь-які громадські богослужіння і молитви немусульман. Влада королівства дозволяє немусульманам тільки проводити приватні богослужіння і молитви у себе вдома.

  Уряд Саудівської Аравії, по-своєму інтерпретуючи ісламський закон, офіційно не визнає і не підтримує свободу віросповідання, яка на практиці буває сильно обмежена.

  Так, саудівська Комісія з розповсюдження чесноти і запобігання гріху час від час здійснює рейди на немусульманські громади і конфіскує у них релігійні матеріали.

  85-90% населення Саудівської Аравії становлять мусульмани-суніти. Згідно з чинним у цьому королівстві законом, перехід мусульман в іншу релігію (Апостасія), а також місіонерська діяльність немусульман караються стратою.

  За матеріалами: catholic.uz

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,80, Проголосувало: 5
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus