Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Депутати Європарламенту занепокоєні переслідуванням християн

  Європарламент проведе 5 жовтня в Брюсселі міжнародну конференцію про переслідування християн у світі.

  На конференції з доповідями виступлять представники Судану, Індії, В’єтнаму та Іраку – країн, де останнім часом переслідування християн спричинили численні жертви. Крім того, учасникам форуму будуть представлені рапорти правозахисних організацій з Німеччини, Нідерландів і США.

  Ініціаторами конференції виступили депутати Європарламенту Маріо Мауро з Італії і Конрад Шиманьський з Польщі.

  «У всьому світі близько 75% переслідувань на релігійному ґрунті спрямоване проти християн, і Європа не може залишитися байдужою до цього», – заявив Шиманьський. За його даними, щорічно піддаються переслідуванням близько 170 тисяч християн. Депутат підкреслив, що Європейський Союз повинен «взяти на себе відповідальність за захист свободи віросповідань у світі».

  Під час конференції Комісія єпископатів ЄС, штаб-квартира якої знаходиться в Брюсселі, представить доповідь про ситуацію з дотриманням релігійної свободи на континенті.

  Європарламент вже ухвалював резолюції, що засуджують переслідування християн в Малайзії, Єгипті та Пакистані. На думку організаторів конференції, депутатам слід активізувати свою діяльність у цьому напрямку і прагнути до вироблення механізмів, які запобігали б релігійним переслідуванням.

  За матеріалами: procatholic.ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,75, Проголосувало: 4
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus